ЄВРО-С - вироби з деревини, ТзОВ

Дошка

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua
Сайт
08:30 - 17:30
Перерва: 12:00-13:00
Закрито

Дошка для підлоги: види та переваги

Підлога
Підлога

Дерев'янна підлога створює приємне відчуття тепла та домашнього затишку. Вона має довгу історію, оскільки є одним з найстаріших підлогових покриттів. Сьогодні деревяна підлога набула надзвичайної популярності завдяки доступній ціні і перевазі над ненатуральним покриттям.

Дерев'янна підлога дуже добре утримує тепло і, на відміну від плитки, не забирає людське тепло. Ось чому так приємно ходити по ній босоніж. А діти спокійно можуть перебувати на підлозі довгий час, залишаючись здоровими. Крім того вона має й інші чудові властивості і дуже приємна на дотик.

Завдяки тому, що дерево поглинає вібрації і пружинить, деревянна підлога забезпечить довголіття Вашим суглобам. Порівняно з килимами деревянна підлога мінімально накопичує статичну електрику, а отже не містить пилу, кліщів і різних алергенів. Це покращує здоров'я людей, які страждають від алергії.

Дерев'янна підлога є гнучка, стійка до пошкоджень і проста в обслуговуванні. Поверхню можна легко відновити лаком, так що ваша підлога буде виглядати як нова. Завдяки легкій реставрації, покупка дерев'янної підлоги часто відбувається на все життя.

Підлога є важливою частиною Вашої оселі, тому якщо Ви вирішили купити дерев'янну підлогу, Вам, безумовно, необхідно звернутися до фахівця. Пам'ятайте, що хоча ціна і важлива, вона не повинна перешкоджати вам, купити якісну підлогу.

Дошка, фото-2
Дошка, фото-3 Дошка, фото-4

Дошка для підлоги шпунтована

Ширина:     130 мм
Товщина:    32  мм
Довжина:    4000мм; 4500 мм

Файли